Šīs ir zāles, kas satur tīru magnija citrātu, tā ir forma, kādā magnijs ir organisma darbības pamatā.

* Erhöhung der Magnesium- konzentration im Blut nach 90 Minuten.

Magnijs pret migrēnu un galvassāpēm

Cilvēks var izjust vairāk nekā 150 galvassāpju paveidus. Magnija citrāts var palīdzēt atvieglot šādas sāpes

Kurš ne reizi nav izjutis strauju, pulsējošu vai apdullinošu spiedienu? Galvassāpes izpaužas daudzos dažādos veidos; zinātnieki ir identificējuši vairāk nekā 150 to paveidus. Daži cilvēki, piemēram, ir jutīgi pret laika apstākļu pārmaiņām. Ilgstošs stress vai sasprindzinājums kaklā un plecos arī var veicināt galvassāpes.

 

Gandrīz 10 miljonus vāciešu ietekmē migrēna. Šī hroniskā slimība savam upurim rada milzīgu psiholoģisku piepūli, kas rodas nepārtrauktu galvassāpju, nelabuma un vemšanas rezultātā.

 

Kas ir tās cēlonis?

 

Galvassāpēm un migrēnai var būt dažādi cēloņi. Ģenētiskā predispozīcija, kā arī stress, hormonālie traucējumi un muskuļu sasprindzinājums – tie visi ir cēloņi. Arī tabaka un alkohols ir klasiski galvassāpju izraisītāji.

 

Magnija trūkums bieži rada galvassāpes. Pētījumi ar migrēnas pacientiem norāda uz acīmredzamu magnija trūkumu asinīs.

 

Magnija trūkums izraisa pārāk lielu muskuļu un nervu šķiedru uzbudinājumu. Rezultātā rodas sasprindzinājums kaklā un plecos, kas savukārt izraisa spiedošas galvassāpes. Turklāt tas var ierobežot asinsvadu darbību smadzenēs un, iespējams, veicināt migrēnu.

 

Tādēļ dzīvības procesiem būtiskās minerālvielas magnija atbilstošs nodrošinājums ir ļoti nozīmīgs ar sasprindzinājumu saistītu galvassāpju novēršanai un migrēnas profilaksei.

Magnesium with migraine and headaches
Magnijs pret migrēnu un galvassāpēm

Tomēr tas viss ir atkarīgs no pareizas aktīvās vielas.

Kā tas darbojas? Pārtikas produkti satur magniju organiskā formā, piem., magnija citrāta formā. Šī iemesla dēļ gandrīz visi Magnesium Diasporal® produkti  satur vieglas iedarbības magnija citrātu.

Starp citu...

Vācijas Migrēnas un galvassāpju asociācija migrēnas terapijai un profilaksei iesaka lielu magnija devu.

Dabīgs šķīdums

Atkarībā no magnija trūkuma līmeņa, ir ieteicamas lielas magnija devas ar sasprindzinājumu saistītu galvassāpju novēršanai un migrēnas profilaksei. To vajadzētu lietot regulāri vismaz 3 mēnešus un, ja nieres darbojas normāli, Magnesium-Diasporal® var lietot ilgstoši, konsultējoties ar ārstu.