Šīs ir zāles, kas satur tīru magnija citrātu, tā ir forma, kādā magnijs ir organisma darbības pamatā.

* Erhöhung der Magnesium- konzentration im Blut nach 90 Minuten.

Magnijs grūtniecības laikā

Svarīga minerālviela Jums un Jūsu bērnam

Grūtniecība ir priekpilns laiks, bet tas arī liek mainīt ikdienas ieradumus. Neskaitot praktiskus un organizatoriskus jautājumus, veselīgs uzturs kļūst par arvien būtiskāku faktoru topošajai mātei.

Padoms veselīgai grūtniecībai

• Kopumā pievērsiet uzmanību sabalansētam, veselīgam uzturam, lietojot daudz augļu un dārzeņu

• Izvairieties no jēlas gaļas vai nepilnīgi pagatavotas gaļas, jēlām olām, jēlām zivīm un nepasterizēta piena (arī no nepasterizēta piena produktiem, piem., mīkstā siera). Šie produkti var saturēt tādas baktērijas kā toksoplasmu jeb listeria, kas var kaitēt nedzimušam bērnam.

• Izvairieties no dzīvnieku iekšām un iekšējiem orgāniem uzturā! Tie nav ieteicami, jo var saturēt kaitīgas vielas

• Dienas laikā ieturiet vairākas nelielas maltītes.

• Izvairieties no taukainiem ēdieniem un pārtikas, kas rada gāzu uzkrāšanos, un samaziniet saldumu daudzumu. Šis padoms īpaši attiecas uz ātrās ēdināšanas ēdieniem un pusfabrikātiem, kas parasti ir sāļi un trekni.

• Nelietojiet alkoholu!

• Dienā izdzeriet 2 litrus, vēlams negāzēta minerālūdens.

• Uzturiet sevi veselīgu un nodarbojieties ar vieglu izturības sportu, piemēram, pastaigām vai ūdensfitnesu!

 

 

Ginekologi iesaka magniju!

Tā kā bērniņš attīstās, grūtniecēm ir nepieciešams vairāk magnija. Tajā pašā laikā magnija izdalīšanās caur nierēm palielinās par 25 %, jo mātes vielmaiņa mainās. Vēlākais, otrajā grūtniecības pusē nepieciešamo magniju ir grūti uzņemt ar uzturu vien. Var parādīties tipiski magnija trūkuma simptomi: krampji kāju ikros, muskuļu raustīšanās vai muskuļu sasprindzinājums. Šajā gadījumā iespējamā magnija trūkuma problēma ir jāpārrunā ar ginekologu. Ja magnija trūkumu neārstē, tas var izraisīt priekšlaicīgas dzemdību sāpes.

Kuru magniju izvēlēties?

Grūtniecēm Vācijas Uztura asociācija (DGE) rekomendē 310 mg magnija dienā. Pārtika satur magniju organiskā formā, piem., magnija citrāta formā. Šajā formā ķermenis magniju dabīgi un labi uzsūc.

Dažādās zāļu formas, devas un garšas ļauj Jums izvēlēties, kurš produkts no Magnesium-Diasporal® līnijas ir piemērots tieši Jums.

 

 

Grūtniecēm ir nepieciešams vairāk magnija. Nepieciešamo magnija daudzumu ne vienmēr var nodrošināt ar ēdienu, tāpēc ir nepieciešams to uzņemt papildus.

Grūtniecības laikā vielmaiņa mainās un prasība pēc magnija palielinās.